Na obiekcie Stadion ul. Bukowa odbyło się spotkanie GKS Katowice - Zaglebie Sosnowiec: wynik końcowy 3-1

GKS Katowice - Zaglebie Sosnowiec, wynik końcowy 3-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy GKS Katowice oraz Zaglebie Sosnowiec zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2022-08-06 15:30 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa odbył się mecz ligi I Liga kolejki 4. Zmierzyły się ze sobą GKS Katowice oraz Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: P. Szwedzik 31' 1-0 P. Szwedzik 46' 2-0 S. Sobczak 65' 2-1 M. Urynowicz 67' 3-1

Żółte kartki GKS Katowice: J. Arak 21' G. Janiszewski 25'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Jonczy 12' M. Maslowski 57'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Kwiatkowski. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu GKS Katowice zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Resovia Rzeszów natomiast Zaglebie Sosnowiec podejmie Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów.

Wierni kibice śledzą starcia w lidze I Liga. Złożone z utalentowanych napastników/obrońców drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy jak J. Arak D. Jonczy raz za razem zapewniły swoim sympatykom wiele emocji. Cieszące oko potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi są bardzo zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się definitywnie, iż potyczki nudzą fana. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się pokazaniem żółtego kartonika, idealne asysty oraz bramki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. GKS Katowice oraz Zaglebie Sosnowiec oraz ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.