Spotkanie Wisla Plock kontra GKS Katowice, wynik 2-1

W ostatnim starciu I ligi piłkarskiej drużyna Wisły Płock podejmowała GKS Katowice na Orlen Stadion. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1, po emocjonującej rywalizacji, która trwała aż do ostatnich minut. Pomimo wyrównanego wyniku na przerwę (1-1), to gracze Wisły zdołali zdobyć bramkę decydującą o zwycięstwie. Spotkanie odbyło się 24 lutego o godzinie 14:00, a dziś mija dokładnie 2 dni od tego starcia.

Raport z Meczu: Wisła Płock vs GKS Katowice

Mecz pomiędzy drużynami Wisła Płock i GKS Katowice odbył się na malowniczym Orlen Stadionie w ramach 21. kolejki I Ligi. Sędzią głównym spotkania był R. Rzucidło, a atmosfera na trybunach była niesamowita, pełna napięcia i oczekiwań.

Pierwsza połowa rozpoczęła się z determinacją obu drużyn, ale to Goście z Katowic wyszli na prowadzenie. W 14. minucie A. Jędrych strzelił gola, sprawiając radość swoim kibicom. Jednak Gospodarze szybko odpowiedzieli, gdy J. Westermark w 42. minucie doprowadził do remisu 1-1.

Druga połowa toczyła się równie zacięcie, a emocje sięgały zenitu. Ostateczny rezultat meczu został ustalony w doliczonym czasie gry, gdy M. Haglind-Sangré zdobył bramkę na 2-1, dając zwycięstwo Wisła Płock.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Zawodnicy Wisły Płock, J. Szymanski i J. Jach, otrzymali żółte kartki w pierwszej połowie. Natomiast A. Kozubal z GKS Katowice został ukarany w tej samej połowie. Czerwonych kartek nie odnotowano.

Podsumowując, mecz zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść Wisły Płock, co cieszyło miejscowych fanów. Następne spotkania dla Wisły Płock to starcia z Niecieczą, Górnikiem Łęczna oraz Polonią Warszawa, podczas gdy GKS Katowice zmierzy się z Miedzią Legnicą, Zniczem Pruszków oraz Resovią Rzeszów.