Spotkanie Tychy 71 - GKS Katowice, wynik 0-3

Dnia 2023-04-23 10:40 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 28 pomiędzy Tychy 71 a GKS Katowice.

Pierwsza połowa meczu między Tychy 71 oraz GKS Katowice zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-3.

Gole strzelali: A. Blad 38' 0-1 S. Bergier S. Bergier 50' 0-2 G. Rogala D. Koscielniak 53' 0-3 A. Blad

Żółte kartki Tychy 71: D. Rumin 45' M. Manka 65' K. Wolkowicz 68' M. Radecki 80'

Żółte kartki GKS Katowice: B. Jaroszek 34' M. Wasielewski 90'

Czerwone kartki Tychy 71:

Główny sędzia meczu to . Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Tychy 71 stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów. Kolejno natomiast GKS Katowice z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice.

Liczna grupa fanów śledzi bardzo interesujące poczynania w lidze I Liga. Utalentowane futbolowe zespoły i piłkarze jak D. Rumin B. Jaroszek często gwarantują kapitalnym kibicom mnóstwo przeżyć. Nieprzerwanie natrafiamy na ostre sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, zapadające w pamięć bramki i asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Potyczki między graczami są zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, iż widowiska nie są warte uwagi. Gorąco zachęcamy, aby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich oraz śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Tychy 71 oraz GKS Katowice i ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.