Mecz GKS Katowice kontra Ruch Chorzów, wynik końcowy 2-1

GKS Katowice kontra Ruch Chorzów zakończony wynikiem 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy GKS Katowice oraz Ruch Chorzów wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2023-05-27 15:30 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 33 pomiędzy GKS Katowice a Ruch Chorzów.

Gole strzelali: S. Bergier 31' 1-0 D. Szczepan 74' 1-1 D. Kościelniak 90' 2-1

Żółte kartki GKS Katowice: G. Rogala 39' A. Kozubal 50' B. Jaroszek 87'

Żółte kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Lewandowski. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna GKS Katowice stanie naprzeciw Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz natomiast Ruch Chorzów podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Kibice śledzą bardzo fascynujące potyczki w lidze I Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak między innymi G. Rogala nieprzerwanie gwarantują wspaniałym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Wspaniałe zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi są bezkompromisowe, nie często bywa, że są to mecze nie warte uwagi. Często natrafiamy na nieprzepisowe faule, widowiskowe asysty czy bramki dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. To też warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi I Liga. GKS Katowice oraz Ruch Chorzów i ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion ul. Bukowa.