Spotkanie Wisla Krakow vs GKS Katowice zakończone wynikiem 2-1 na obiekcie Stadion Miejski im. Henryka Reymana

Wisla Krakow vs GKS Katowice, wynik 2-1. Dnia 2022-08-09 18:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 5. Zmierzyły się ze sobą Wisla Krakow oraz GKS Katowice.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wisla Krakow a GKS Katowice wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: A. Błąd 3' 0-1 Luis Fernández 71' 1-1 Luis Fernández 75' 2-1

Żółte kartki Wisla Krakow: K. Duda 40' B. Jaroch 51' I. Jelic Balta 85' I. Lasicki 88'

Żółte kartki GKS Katowice: D. Dudzinski 27' A. Jedrych 39' M. Kolodziejski 53'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Kos. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Wisla Krakow stanie naprzeciw SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów oraz Legia Warszawa II natomiast GKS Katowice podejmie Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia oraz Pogoń Szczecin II.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców śledzi poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Mocne piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. K. Duda D. Dudzinski nieustannie gwarantują kapitalnym entuzjastom futbolu wiele niezapomnianych przeżyć. Ustawicznie obserwujemy nieprzepisowe faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, wyśmienite bramki i asysty, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi okazują się niezwykle bezkompromisowe, rzadko okazuje się, iż są to mecze statyczne. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi I Liga oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Wisla Krakow i GKS Katowice jak ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.