Odra Opole - GKS Katowice, wynik meczu - 0-1

Odra Opole - GKS Katowice, wynik końcowy 0-1.

Pierwsza połowa spotkania między Odra Opole a GKS Katowice zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-09-05 16:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 9 pomiędzy Odra Opole a GKS Katowice.

Gole strzelali: A. Jędrych 17' 0-1

Żółte kartki Odra Opole: M. Kaminski 4' D. Czaplinski 85' O. Paprzycki 90' O. Paprzycki 90'

Żółte kartki GKS Katowice: D. Dudzinski 53' P. Szwedzik 90'

Czerwone kartki Odra Opole: O. Paprzycki 90'

Główny arbiter meczu - Ł. Karski. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu Odra Opole stawi czoła SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów oraz Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast GKS Katowice z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów.

Bardzo często liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi starcia ligi I Liga. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy jak M. Kaminski D. Dudzinski nierzadko zaserwowały kapitalnym entuzjastom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy brutalne faule, spektakularne bramki oraz asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Walki między zawodnikami okazują się zajadłe, nie często bywa, iż są to spotkania usypiające. Dlatego też warto oglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Odra Opole i GKS Katowice z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski.