Na stadionie Stadion ul. Bukowa dnia 2022-11-05 19:00 miał miejsce mecz między GKS Katowice i Chojniczanka Chojnice: 3-0

Dnia 2022-11-05 19:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy GKS Katowice a Chojniczanka Chojnice.

Pierwsza połowa meczu między GKS Katowice i Chojniczanka Chojnice zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: J. Arak 48' 1-0 A. Jędrych 82' 2-0 A. Błąd 88' 3-0

Żółte kartki GKS Katowice:

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: F. Karbowy 52' S. Drewniak 61' M. Mikolajczyk 72'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Główny sędzia spotkania - J. Małyszek. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna GKS Katowice zmierzy się już z ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Podbeskidzie natomiast Chojniczanka Chojnice podejmie Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów.

Dzisiaj wielu fanów śledzi bardzo ciekawe poczynania ligi I Liga. Złożone z uzdolnionych napastników/obrońców zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak F. Karbowy często serwują pierwszorzędnym entuzjastom futbolu wiele niesamowitych emocji. Systematycznie natrafiamy na przepiękne asysty i bramki, ostre faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki między zawodnikami są bardzo zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, że mecze nudzą kibica. Warto więc śledzić spotkania piłkarskie popularnej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. GKS Katowice i Chojniczanka Chojnice i ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion ul. Bukowa.